Návštěvníkům blogu

Milá návštěvnice / milý návštěvníku mého blogu

děkuji Vám za Vaše rozhodnutí obeznámit se s příručkou „Miliónové rady“.
Příručku stahujte na tomto odkazu.

Současná doba je příznačná zásadními změnami v podnikatelské sféře.
Automaty nahrazují lidi. Ruší se pracovní místa, zanikají profese a celé oblasti podnikání.

Rozvoj internetu však otevírá nové a další možnosti, které dávají prostor pro nové příležitosti vlastního uplatnění a realizace vlastních snů. Vznikají nová podnikatelská odvětví, která čekají na nositele nových nápadů, kteří je obsadí. Často se nejedná o nic kardinálního, co by mělo změnit svět, ale o individuální znalosti a vědomosti, které každý z nás nosí ve své hlavě, aniž by si uvědomoval jejich hodnotu anebo nemá dostatek sebedůvěry, aby své know-how zveřejnil.

Tímto vás zvu na svůj blog, na němž budu zveřejňovat články a novinky v oblasti infopodnikání a další zajímavé věci. Vzhledem k tomu, že jsem žena, je můj blog orientován převážně na začínající infopodnikatelky
Chci, aby informace na mém blogu dodaly čtenářkám a čtenářům sebedůvěry a motivovaly je k činu. Obzvlášť ti, kdo přišel o práci, aby vnímali tento životní zlom jako příležitost k restartu, udělali revizi svých znalosti a zahájili novou etapu svého života. Tomuto tématu jsem věnovala historicky první článek na svém blogu.

Velmi si proto vážím Vašeho zájmu a svým blogem a jeho obsahem budu Vás v takových rozhodnutích podporovat anebo prostě poskytovat informace, které z jakéhokoliv důvodu budou pro Vás prospěšné.

Kromě vlastních článků vás budu informovat o novinkách ze zahraničí, zajímavých názorech, odborné literatuře a nástrojích v oblasti internetového podnikání.

Stažením eBooku jste dali souhlas se zasíláním novinek, ale jelikož nemám ráda SPAM (nevyžádanou poštu) stejně jako Vy, můžete se kdykoliv z odběru odhlásit.

Děkuji za Vaši důvěru,

Mějte se dobře a vaše kroky ať doprovází úspěch

Irina Jurčíková
PS: Prosím o zpětnou vazbu, jak se Vám eBook líbil. Za vaše názory předem děkuj